Филтри -

Камиони IVECO од Германија

Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

324 огласа: Камиони IVECO од Германија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 5
Година 2010-06 Километража 1089047 км Сила
Германија, Langgöns
Gebr. Langensiepen GmbH
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.850 €
Камион-шасија
Година 1986-06 Километража 200000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Камион кипер
Носивост 6100 кг Зафатнина 5861 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража Сила
Германија, Brücken
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2010-06 Километража 298000 км Сила
Германија, Lahr
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2011 Километража 420000 км Сила
Германија, Saarbrucken
Контактирајте го продавачот
109.890 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 12950 кг Евро Euro 6
Година 2023-10 Километража 2041 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15670 кг Зафатнина 97 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 403493 км Сила
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
11.890 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 5
Година 2004-03 Километража 535000 км Сила
Германија, Dorsten
Контактирајте го продавачот
64.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 15670 кг Зафатнина 9 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 370717 км Сила
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 28000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 29.16 м³
Година 08/2023 Километража 3 км Сила
Германија, Lübeck
Контактирајте го продавачот
106.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24450 кг Евро Euro 6 Зафатнина 17.85 м³
Година 2018-10 Километража 87756 км Сила
Германија, Bovenden
камион кипер IVECO Trakker AD410T45W 8x8, Bordmatik камион кипер IVECO Trakker AD410T45W 8x8, Bordmatik камион кипер IVECO Trakker AD410T45W 8x8, Bordmatik
3
Контактирајте го продавачот
106.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24113 кг Евро Euro 6
Година 2018-10 Километража 84115 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
89.890 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8650 кг Евро Euro 6
Година 2023-06 Километража 177 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
89.890 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8570 кг Евро Euro 6
Година 2023-01 Километража 3317 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
89.890 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8650 кг Евро Euro 6
Година 2023-06 Километража 177 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
89.890 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8570 кг Евро Euro 6
Година 2023-01 Километража 3317 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
109.890 € Без ДДВ
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 260 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 766247 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 7080 кг Евро Euro 6
Година 2018-05 Километража 1165784 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
48.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2382 кг Евро Euro 6 Зафатнина 34 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 32729 км Сила
Германија, Hildesheim
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2420 кг
Година 2015-12 Километража 326 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-09 Километража 276333 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна за млеко
Евро Euro 6
Година 2014-06 Километража 803399 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
45.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 957000 км Сила
Германија, Rheinmünster
Контактирајте го продавачот
18.800 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 2520 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража 24202 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
48.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2009-04 Километража 13866 км Сила
Германија, Bovenden
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 324 огласа
Прикажи
Претплати се