Филтри -

Камиони IVECO од Естонија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони IVECO од Естонија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 13495 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 260155 км Сила
Естонија, Tallinn
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 14500 м³
Година 2007 Километража 340000 км Сила
Естонија, Koidula
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 17000 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 380000 км Сила
Естонија, Koidula
Контактирајте го продавачот
8.200 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 1625 кг Зафатнина 22.44 м³
Година 06/2008 Километража 226690 км Сила
Естонија, Sauga
Контактирајте го продавачот
53.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 24805 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2015 Километража 188025 км Сила
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
19.700 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 7440 кг
Година 2006 Километража 343744 км Сила
Естонија, Purku
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 8550 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-02 Километража 567000 км Сила
Естонија, Rapla
Контактирајте го продавачот
23.750 €
Камион фургон
Носивост 2085 кг Евро Euro 6 Зафатнина 37.51 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 242000 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2009 Километража 235000 км Сила
Естонија, Kurna
Контактирајте го продавачот
15.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 2465 кг Евро Euro 6
Година 01/2014 Километража 217000 км Сила
Естонија, Valgamaa
Контактирајте го продавачот
15.750 €
Камион фургон
Носивост 2465 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 217000 км Сила
Естонија, Otepää
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се