Филтри -

Камиони IVECO од Бугарија

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

16 огласа: Камиони IVECO од Бугарија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.130 € BGN 33.500 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 5
Година 2014 Километража 228115 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
26.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2010 Километража 433000 км Сила
Бугарија, гр. Перник
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 2900 кг
Година 2005 Километража 378978 км Сила
Бугарија
Контактирајте го продавачот
35.279,68 €
Камион со рамна платформа
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 540000 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
21.990 € BGN 43.000 BGN
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 52 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07-07 Километража 686600 км Сила
Бугарија, Пловдив
Контактирајте го продавачот
13.750 € BGN 26.900 BGN
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 203000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
11.500 € BGN 22.500 BGN
Камион со рамна платформа
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 220150 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
31.000 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-11 Километража 43036 км Сила
Бугарија, София
Контактирајте го продавачот
29.660 € BGN 58.000 BGN
Камион кипер
Носивост 1 кг
Година 2001 Километража 320000 км Сила
Бугарија, Trud/Plovdiv
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni
Година 10/2010 Километража 291640 км Сила
Бугарија, pernik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni
Година 10/2010 Километража 277490 км Сила
Бугарија, pernik
Контактирајте го продавачот
12.220 € BGN 23.900 BGN
Камион фургон
Носивост 3500 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 216000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 7040 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.38 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2012 Километража 377000 км Сила
Бугарија, RUSE
Контактирајте го продавачот
9.714 € BGN 19.000 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг
Година 2009 Километража 188000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
19.430 € BGN 38.000 BGN
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 247000 км Сила
Бугарија, КАРЛОВО
Контактирајте го продавачот
46.020 € BGN 90.000 BGN
Камион со рамна платформа
Евро Euro 2
Година 01/1999 Километража 319500 км Сила
Бугарија, София
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се