Филтри -

Камиони IVECO од Белгија

Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

183 огласа: Камиони IVECO од Белгија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2008 Километража 353085 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 9800 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1991 Километража 640000 км Сила
Белгија, Ooigem
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.800 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1990 Километража 194000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
6.800 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1984 Километража 199000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Носивост 7680 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2009 Километража 220964 км Сила
Белгија, Willebroek
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 5650 кг Евро Euro 5
Година 2011-02-01 Километража 408208 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1992 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
39.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3 Зафатнина 14.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 240500 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3220 кг Евро Euro 2
Година 01/1992 Километража 230738 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
20.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8880 кг
Година 1996-02-12 Километража 350239 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
16.750 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 4810 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-01-14 Километража 655580 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
19.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8980 кг
Година 2004-09-18 Километража 396100 км Сила
Белгија, HARCHIES
Контактирајте го продавачот
8.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Суспензија пружина/пружина
Година 2004-08-16 Километража 577015 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
10.850 € Без ДДВ
Камион кипер
Марка на каросерија Meiller
Година 1990 Километража Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3890 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000-06-27 Километража 245958 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1992 Километража 435000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1992 Километража 507000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион фургон
Носивост 5228 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-08-07 Километража 500941 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина 42.52 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 331115 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
18.700 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 8100 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001-06-28 Километража 356978 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
14.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5 Зафатнина 22.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 119000 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
3.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 01/1998 Километража 570746 км Сила
Белгија, GENK
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 01/1975 Километража 290855 км Сила
Белгија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
7.250 € Без ДДВ
Камион со завеса
Евро Euro 3
Година 01/2001 Километража 152080 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.850 € Без ДДВ
Камион фургон
Зафатнина 37.36 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража 259950 км Сила
Белгија, Wingene
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 183 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се