Филтри -

Камиони IVECO од Австрија

Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

10 огласа: Камиони IVECO од Австрија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
22.400 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-08 Километража 821252 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
93.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 11930 кг Зафатнина 7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015 Километража 167796 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
46.950 € Без ДДВ
Камион со церада
Носивост 11100 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-08 Километража 689889 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³
Година 2016-02 Километража 175000 км Сила
Австрија
Контактирајте го продавачот
68.800 € Без ДДВ
Камион со завеса
Носивост 12120 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-06 Километража 596719 км Сила
Австрија, Laakirchen
Контактирајте го продавачот
32.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража 877000 км Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 12680 кг Зафатнина 15 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 309706 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
15.900 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 385000 км Сила
Австрија, Selzthal
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
Камион-шасија
Носивост 8800 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2001-02 Километража 171903 км Сила
Австрија, Lannach
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-10-11 Километража 166474 км Сила
Австрија, Lannach
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 10 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се