Камиони ISUZU од ЗНД

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони ISUZU: 37 огласа
US$ 139.000 ≈ € 123.446
Камион за шлепување
Носивост 44000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2011 Километража 100 км Сила 360 кс
Русија, Хабаровск
€ 2.224 RUB 167.000 ≈ US$ 2.505
Изотермичен камион
Зафатнина V=17 м³
Година Километража Сила
Русија
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 49.610 RUB 3.725.000 ≈ US$ 55.864
Камион фургон
Година Километража Сила
Русија
€ 43.220 RUB 3.245.000 ≈ US$ 48.665
Камион фургон
Година Километража Сила
Русија
€ 44.070 RUB 3.309.000 ≈ US$ 49.625
Изотермичен камион
Година 2019 Километража Сила
Русија
€ 50.470 RUB 3.789.000 ≈ US$ 56.824
Изотермичен камион
Зафатнина V=28 м³
Година 2019 Километража Сила
Русија
€ 19.980 RUB 1.500.000 ≈ US$ 22.496
Камион-ладилник
Носивост 12800 кг Зафатнина V=58 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2008 Километража 350000 км Сила 330 кс
Русија
€ 69.640 RUB 5.229.000 ≈ US$ 78.419
Камион-ладилник
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=40.8 м³
Година 2019 Километража Сила 240 кс
Русија, РТ, г. Казань
€ 67.070 RUB 5.036.000 ≈ US$ 75.525
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина V=9.6 м³
Година 2019 Километража Сила 260 кс
Русија, РТ, г. Казань
€ 43.750 RUB 3.285.000 ≈ US$ 49.265
Камион кипер
Носивост 9500 кг
Година 2019 Километража Сила
Русија, РТ, г. Казань
€ 43.950 RUB 3.300.000 ≈ US$ 49.490
Изотермичен камион
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Русија, РТ, г. Казань
€ 39.960 RUB 3.000.000 ≈ US$ 44.991
Камион фургон
Зафатнина V=21 м³
Година 2019 Километража Сила
Русија, РТ, г. Казань
€ 33.960 RUB 2.550.000 ≈ US$ 38.242
Камион фургон
Носивост 3000 кг Евро Euro 5
Година 2019 Километража Сила
Русија, РТ, г. Казань
€ 40.620 RUB 3.050.000 ≈ US$ 45.741
Камион фургон
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Русија, РТ, г. Казань
€ 35.560 RUB 2.670.000 ≈ US$ 40.042
Камион-шасија
Година 2019 Километража Сила
Русија, РТ, г. Казань
Омилени : 0 Споредба : 0