Филтри -

Камиони ISUZU - Узбекистан

Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU - Узбекистан: 16 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
45.340 € UZS 530.000.000 UZS
Изотермален камион
Носивост 5000 кг Зафатнина 21 м³
Година 04/2022 Километража Сила
Узбекистан, Фергана
камион фургон ISUZU FVR 34 Q
1
Контактирајте го продавачот
74.770 € UZS 874.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 8800 кг Зафатнина 33 м³
Година Километража Сила 240 кс
Узбекистан, Тошкент
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер ISUZU FVR 34K
1
Контактирајте го продавачот
76.560 € UZS 895.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 9300 кг
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
нови камион фургон ISUZU тент
1
Контактирајте го продавачот
44.060 € UZS 515.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 4400 кг Евро Euro 2
Година 12/2021 Километража Сила 121 кс
Узбекистан, Тошкент
камион со церада ISUZU NPR 82 L (CNG) камион со церада ISUZU NPR 82 L (CNG) камион со церада ISUZU NPR 82 L (CNG)
3
Контактирајте го продавачот
54.410 € UZS 636.000.000 UZS
Камион со церада
Носивост 3550 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила 130 кс
Узбекистан, Тошкент
камион кипер ISUZU NPR 82 L (CNG) камион кипер ISUZU NPR 82 L (CNG) камион кипер ISUZU NPR 82 L (CNG)
3
Контактирајте го продавачот
59.800 € UZS 699.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 3250 кг Зафатнина 3.61 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal) камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal) камион фургон ISUZU Van body truck (closed metal)
3
Контактирајте го продавачот
68.870 € UZS 805.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 7580 кг Зафатнина 32 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион со церада ISUZU  NQR 71 PL камион со церада ISUZU  NQR 71 PL камион со церада ISUZU  NQR 71 PL
3
Контактирајте го продавачот
40.980 € UZS 479.000.000 UZS
Камион со церада
Носивост 3755 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU NQR 71 PL камион фургон ISUZU NQR 71 PL камион фургон ISUZU NQR 71 PL
3
Контактирајте го продавачот
41.320 € UZS 483.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 3995 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила 121 кс
Узбекистан, Тошкент
камион со церада ISUZU   FVR 33 PLX камион со церада ISUZU   FVR 33 PLX камион со церада ISUZU   FVR 33 PLX
3
Контактирајте го продавачот
68.270 € UZS 798.000.000 UZS
Камион со церада
Носивост 7785 кг Зафатнина 32 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион-шасија ISUZU FVR 33 P Chassis
1
Контактирајте го продавачот
62.620 € UZS 732.000.000 UZS
Камион-шасија
Носивост 7560 кг
Година Километража Сила 200 кс
Узбекистан, Тошкент
камион со рамна платформа ISUZU NQR 71 PL камион со рамна платформа ISUZU NQR 71 PL камион со рамна платформа ISUZU NQR 71 PL
3
Контактирајте го продавачот
39.780 € UZS 465.000.000 UZS
Камион со рамна платформа
Носивост 4445 кг
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG) камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG) камион фургон ISUZU  NPR 82 L (CNG)
3
Контактирајте го продавачот
54.490 € UZS 637.000.000 UZS
Камион фургон
Носивост 3490 кг Зафатнина 20 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион кипер ISUZU FVR 33 G камион кипер ISUZU FVR 33 G камион кипер ISUZU FVR 33 G
3
Контактирајте го продавачот
64.590 € UZS 755.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 8000 кг Зафатнина 5.28 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump) камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump) камион-цистерна ISUZU NQR 71 PL Water carrier truck (without pump)
3
Контактирајте го продавачот
45.850 € UZS 536.000.000 UZS
Камион-цистерна
Носивост 4400 кг Зафатнина 4170 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Тошкент
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 16 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се