Филтри -

Камиони ISUZU од Унгарија

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Унгарија: 6 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
32.260 € HUF 11.550.000 HUF
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 118439 км Сила 88 kW
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
10.330 € HUF 3.700.000 HUF
Камион кипер
Година 2008 Километража 131000 км Сила 190 кс
Унгарија, Budapest
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
10.890 € HUF 3.900.000 HUF
Камион кипер
Зафатнина 2.27 м³
Година 2008 Километража 168132 км Сила 136 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
17.040 € HUF 6.100.000 HUF
Камион-ладилник
Зафатнина 14.22 м³
Година 2016 Километража 167000 км Сила 150 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
7.819 € HUF 2.800.000 HUF
Камион кипер
Зафатнина 4.09 м³
Година 2005 Километража 207772 км Сила 145 кс
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
33.510 € HUF 12.000.000 HUF
Камион со автоподигнувач на контејнер
Евро Euro 5
Година 2017 Километража 118439 км Сила 120 кс
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се