Камиони ISUZU од Украина

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони ISUZU од Украина: 14 огласа
преговара
Изотермичен камион
Евро Euro 4 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион со церада
Евро Euro 4 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Clicking here, you consent to our privacy policy and user agreement.
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина V=18.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина V=14 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
US$ 78.000 ≈ € 66.621
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 208 кс
Украина, Черкассы
US$ 45.542 ≈ € 38.898
Камион-шасија
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража Сила 190 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Зафатнина V=18.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 155 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион фургон
Евро Euro 4 Зафатнина V=18.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион со церада
Евро Euro 4 Зафатнина V=18.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
US$ 32.000 ≈ € 27.332
Камион-шасија
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
преговара
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4 Зафатнина V=2.59 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкассы
Омилени : 0 Споредба : 0