Филтри -

Камиони ISUZU од Украина

Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Украина: 15 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа ISUZU FVR34M
10
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 12495 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 280 кс
Украина, Киев
камион со рамна платформа ISUZU NQR90L-M
9
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 190 кс
Украина, Киев
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион со рамна платформа ISUZU NPR75K
8
ВИДЕО
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 155 кс
Украина, Киев
нови камион со рамна платформа ISUZU NPS 75H
6
ВИДЕО
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 4405 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 155 кс
Украина, Киев
камион со рамна платформа ISUZU NMR85H
8
ВИДЕО
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 124 кс
Украина, Киев
камион со рамна платформа ISUZU NLR85
8
ВИДЕО
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 1650 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила 124 кс
Украина, Киев
нови камион фургон ISUZU
4
цена на барање
Камион фургон
Носивост 6200 кг
Година 2020 Километража Сила
Украина, Харьков
ново возило со дигалка со корпа ISUZU D-Max
11
ВИДЕО
70.000 € USD ≈ 78.930 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 6 Модел A314
Година 2020 Километража Сила 136 кс
Украина, Киев
нови камион-шасија ISUZU NPS 75 K
10
55.000 US$ EUR ≈ 48.780 €
Камион-шасија
Носивост 4405 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 154 кс
Украина, Київ
нови изотермален камион ISUZU NQR90M
14
50.400 US$ EUR ≈ 44.700 €
Изотермален камион
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=31 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража Сила 190 кс
Украина, Черкаси
нови камион фургон ISUZU NPR 75 L-K
9
42.799 US$ EUR ≈ 37.960 €
Камион фургон
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража Сила 155 кс
Украина, Черкаси
нови изотермален камион ISUZU NMR85H
10
37.300 US$ EUR ≈ 33.080 €
Изотермален камион
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Зафатнина V=19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2020 Километража Сила 124 кс
Украина, Черкаси
нови изотермален камион ISUZU FVR34M/Q
10
78.035 US$ EUR ≈ 69.200 €
Изотермален камион
Носивост 12500 кг Евро Euro 4 Зафатнина V=41 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 280 кс
Украина, Черкаси
камион кипер ISUZU
5
цена на барање
Камион кипер
Носивост 5000 кг Зафатнина V=8 м³ Модел ВАРЗ
Година 05/2020 Километража Сила
Украина, Днепропетровск
возило со дигалка со корпа ISUZU D-MAX
13
ВИДЕО
23.000 € USD ≈ 25.930 US$
Возило со дигалка со корпа
Носивост 225 кг Евро Euro 5 Модел 10A
Година 2014-11 Километража 46934 км Сила 163 кс
Украина, Киев
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 15 огласа
Прикажи
Претплати се