Филтри -

Камиони ISUZU од Русија

Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Русија: 100 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
53.830 € RUB 4.469.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Евро Euro 4 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина Модел ПМЗ
Година 2015 Километража 195000 км Сила 155 кс
Русија, Москва
Контактирајте го продавачот
95.150 € RUB 7.900.000 RUB
Камион за транспорт на гас
Зафатнина 8.5 м³ Суспензија пружина/пружина Модел Приокский механический завод
Година 2020 Километража 20000 км Сила
Русија, Москва
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
9.636 € RUB 800.000 RUB
Камион кипер
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
27.700 € RUB 2.300.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
13.850 € RUB 1.150.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 5000 кг
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.033 € RUB 750.000 RUB
Камион за шлепување
Носивост 3000 кг
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
20.480 € RUB 1.700.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
26.500 € RUB 2.200.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
27.700 € RUB 2.300.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.636 € RUB 800.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
28.910 € RUB 2.400.000 RUB
Камион платформа
Година 1999 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
5.420 € RUB 450.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 2001 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
11.440 € RUB 950.000 RUB
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
4.818 € RUB 400.000 RUB
Камион со рамна платформа
Година 1998 Километража Сила
Русија, Владивосток
Контактирајте го продавачот
9.033 € RUB 750.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2002 Километража Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 100 огласа
Прикажи
Претплати се