Филтри -

Камиони ISUZU од Романија

Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Романија: 4 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник ISUZU N1R
8
Контактирајте го продавачот
16.700 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 25.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 422549 км Сила 150 кс
Романија, Chiajna
камион-ладилник ISUZU N1R
8
Контактирајте го продавачот
16.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Евро Euro 6 Зафатнина 25.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2016 Километража 227330 км Сила 150 кс
Романија, Chiajna
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер ISUZU P75
7
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3400 кг Евро Euro 6
Година 2015-07-17 Километража 49153 км Сила 190 кс
Романија, Satu-Mare
камион кипер ISUZU 2x isuzu 8x4
2
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Камион кипер
Година Километража Сила
Романија, Ulmeni
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 4 огласа
Прикажи
Претплати се