Филтри -

Камиони ISUZU од Португалија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

5 огласа: Камиони ISUZU од Португалија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.660 €
Камион кипер
Година 1992 Километража 141237 км Сила
Португалија, São João de Ver
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 416000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01 Километража 700000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1988-11-22 Километража 481000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 10/2014 Километража 66447 км Сила
Португалија, Paredes
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се