Autoline » Камиони » Камиони ISUZUDAFFORDHOWOIVECOMANMERCEDES-BENZNISSANRENAULTSCANIAVOLVO » Камиони ISUZU од Обединетото Кралство
Филтри -

Камиони ISUZU од Обединетото Кралство

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Обединетото Кралство: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-шасија ISUZU N75.190
4
цена на барање
Камион-шасија
Година 2014 Километража Сила
Обединето Кралство, halifax
камион со рамна платформа ISUZU N75.190
26
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Година Километража 75866 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер ISUZU NQR 70
25
аукција аукција
Камион кипер
Година 2005 Километража 104554 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион со завеса ISUZU N75.190
24
аукција аукција
Камион со завеса
Година 2011 Километража 389670 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник ISUZU N75.190
18
цена на барање
Камион-ладилник
Година 2013 Километража 287000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион-ладилник ISUZU N75.190
34
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2012 Километража 179391 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник ISUZU N75.190
33
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2012 Километража 350767 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион-ладилник ISUZU FORWARD N75.190
20
аукција аукција
Камион-ладилник
Година 2012 Километража 433497 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
камион фургон ISUZU NPR- 7
12
цена на барање
Камион фургон
Година 2011 Километража 120000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
камион кипер ISUZU NQR 75 Day Cab Dropside Tipper
75
4.410 € GBP USD 3.950 GBP ≈ 4.973 US$
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2003 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион со рамна платформа ISUZU FORWARD N75.190 EURO 5 (ULEZ COMPLIANT) 7.5 TONNE DROPSIDE/FLATB
15
8.876 € GBP USD 7.950 GBP ≈ 10.010 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 207034 км Сила 190 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион со рамна платформа ISUZU FORWARD N75.190
12
7.759 € GBP USD 6.950 GBP ≈ 8.749 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2013-01 Километража 267760 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион со рамна платформа ISUZU FORWARD N75.190 EURO 5 (ULEZ COMPLIANT) 7.5 TONNE DROPSIDE/FLATB
13
8.876 € GBP USD 7.950 GBP ≈ 10.010 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 347058 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
камион со рамна платформа ISUZU FORWARD N75.190 EURO 5 7.5 TONNE DROPSIDE/FLATBED - 2013 - DK62
14
7.759 € GBP USD 6.950 GBP ≈ 8.749 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2013-01 Километража 343264 км Сила 190 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион со рамна платформа ISUZU FORWARD N75.190 EURO 5 7.5 TONNE DROPSIDE/FLATBED - 2013 - DK13
14
7.759 € GBP USD 6.950 GBP ≈ 8.749 US$
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5 Зафатнина V=0.9 м³
Година 2013-06 Километража 315393 км Сила 5.2 кс
Обединето Кралство, Sawley
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се