Филтри -

Камиони ISUZU од Кина

Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Кина: 14 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-ладилник ISUZU
4
Контактирајте го продавачот
10.500 US$ EUR ≈ 8.760 €
Камион-ладилник
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер ISUZU CXZ81K
6
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 13.770 €
Камион кипер
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион-цистерна ISUZU
5
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 9.177 €
Камион-цистерна
Зафатнина 7000 л
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион фургон ISUZU
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.010 €
Камион фургон
Година 2015 Километража 119950 км Сила
Кина
камион фургон ISUZU
3
Контактирајте го продавачот
12.000 US$ EUR ≈ 10.010 €
Камион фургон
Година 2012 Километража 48000 км Сила
Кина
камион-цистерна за млеко ISUZU
5
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 8.343 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 6000 кг
Година 2017 Километража 28000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
камион кипер ISUZU
17
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
камион-цистерна ISUZU Watering sprinkler truck
4
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 9.177 €
Камион-цистерна
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион кипер ISUZU CXZ81K
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Зафатнина 116.61 м³ Суспензија хидраулично
Година 2011-11 Километража 4600 км Сила 230 кс
Кина, Shanghai
камион-ладилник ISUZU
2
Контактирајте го продавачот
13.000 US$ EUR ≈ 10.850 €
Камион-ладилник
Носивост 3850 кг Зафатнина 18.74 м³
Година 2015 Километража 48000 км Сила
Кина
камион кипер ISUZU
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 05/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
камион-цистерна ISUZU 5000L
6
Контактирајте го продавачот
7.800 US$ EUR ≈ 6.508 €
Камион-цистерна
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 5 м³
Година 2015 Километража 46000 км Сила 190 кс
Кина, shanghai
нови камион-ладилник ISUZU CLW5040XLCQ5
6
Контактирајте го продавачот
24.700 US$ EUR ≈ 20.610 €
Камион-ладилник
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 14.72 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 98 кс
Кина, Suizhou
камион фургон ISUZU ELF 7.5
5
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Камион фургон
Носивост 55 кг Зафатнина 40 м³
Година 2018 Километража 1000 км Сила
Кина, Minhang District
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 14 огласа
Прикажи
Претплати се