Филтри -

Камиони ISUZU - Казахстан

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU - Казахстан: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-шасија ISUZU NQR90L-L
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 6500 кг Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година Километража Сила 140190 кс
Казахстан, Алматы
нови камион кипер ISUZU NQR90LK
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 6460 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила 155190 кс
Казахстан, Алматы
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-шасија ISUZU GIGA 6×4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 24000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила 290400 кс
Казахстан, Алматы
нови камион-шасија ISUZU FORWARD 18
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 10000 кг Евро Euro 5
Година Километража Сила 206280 кс
Казахстан, Алматы
нови камион-шасија ISUZU FORWARD 12
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 8155 кг Евро Euro 4
Година Километража Сила 206280 кс
Казахстан, Алматы
нови камион-шасија ISUZU NPS75LK 4x4
1
Контактирајте го продавачот
48.140 € KZT 24.100.000 KZT
Камион-шасија
Носивост 5240 кг
Година Километража Сила 144155 кс
Казахстан, Алматы
нови камион-шасија ISUZU NMS85H 4x4
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 1125 кг Суспензија хидраулично
Година Километража Сила 91124 кс
Казахстан, Алматы
нови камион-шасија ISUZU NPR75K
1
Контактирајте го продавачот
39.950 € KZT 20.000.000 KZT
Камион-шасија
Носивост 5500 кг Суспензија хидраулично
Година Километража Сила 155 кс
Казахстан, Алматы
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Носивост 3000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 2.8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007 Километража 220000 км Сила
Казахстан, Алматы
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се