Филтри -

Камиони ISUZU од Италија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Италија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер ISUZU M21 Ribaltabile
21
28.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 200 км Сила 123 кс
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
камион-шасија ISUZU FRR90 110 qli
12
цена на барање
Камион-шасија
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 549000 км Сила 190 кс
Италија, Chiusa di Pesio (CN)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
возило со дигалка со корпа ISUZU
7
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 200 кг Модел Pratika 250
Година 2007 Километража 184 м/ч Сила
Италија, Pianiga VE
камион-ладилник ISUZU N2R 75D
12
17.500 € Без ДДВ
Камион-ладилник
Носивост 3440 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20.13 м³
Година 2013-01 Километража 325000 км Сила 190 кс
Италија, Torino - CNH Industrial Village
камион со рамна платформа ISUZU NQR 70L 7,5 PTT
8
3.200 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3980 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-07-07 Километража 694900 км Сила 146 кс
Италија, Vicenza, Thiene
камион рол кипер ISUZU NQR190.75
15
22.000 € Без ДДВ
Камион рол кипер
Година 2008 Километража 246815 км Сила
Италија, Cuneo
камион кипер ISUZU NQR175.75
20
18.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Италија, Cuneo
возило со дигалка со корпа ISUZU
4
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Модел 27.14
Година 2010 Километража 45000 км Сила
Италија, Modena
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се