Камиони ISUZU од Холандија

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Холандија: 11 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 228000 км Сила 280 кс
Холандија, LA Breda
камион со рамна платформа ISUZU NPR 55L-5H PickUp + HIAB 026 T
21
5.400 € USD ≈ 5.928 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 1400 кг
Година 2001-07-09 Километража 342090 км Сила 95 кс
Холандија, Rheden
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион кипер ISUZU NPR 77L 3.0 D
18
5.500 € USD ≈ 6.037 US$
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
камион кипер ISUZU NPR 77L 3.0 D
16
6.000 € USD ≈ 6.586 US$
Камион кипер
Година 2003 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
камион кипер ISUZU NPR85U 6x4 tipper
16
9.500 € USD ≈ 10.430 US$
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01-01 Километража 289900 км Сила
Холандија, Hoogerheide
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 380701 км Сила 280 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 200000 км Сила 280 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
11
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 210801 км Сила 280 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
14
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 378883 км Сила 280 кс
Холандија, LA Breda
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 380701 км Сила 280 кс
Холандија, LA Breda
камион за транспорт на гориво ISUZU CYH51W 8X4
13
17.500 € USD ≈ 19.210 US$
Камион за транспорт на гориво
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 53394 км Сила 280 кс
Холандија, LA Breda
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се