Филтри -

Камиони ISUZU од Германија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Германија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер ISUZU P 75 Evolution Seri N Euro 5 Kipper ehemaliger Müllwagen
24
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3015 кг Евро Euro 5 Зафатнина 5 м³
Година 2010-05-12 Километража 197802 км Сила 140 kW
Германија, Wendelstein
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar Eis/Ice -33°C Tiefkühl FRC 3/2021
15
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 211590 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер ISUZU N35 Klima
5
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража 127514 км Сила 122 кс
Германија, Limburg an der Lahn
камион за сладолед ISUZU D-MAX ColdCar
15
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Камион за сладолед
Зафатнина 2.9 м³
Година 2009-06 Километража 244502 км Сила 136 кс
Германија, Mulfingen
камион кипер ISUZU NQR 75
5
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Камион кипер
Носивост 3700 кг Евро Euro 4 Зафатнина 3.68 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2008-07 Километража 84400 км Сила 190 кс
Германија, Eltmann
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се