Филтри -

Камиони ISUZU од Европа

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Камиони ISUZU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2012 Километража 96000 км Сила
Обединето Кралство, halifax
Контактирајте го продавачот
9.042 € PLN 42.500 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 3950 кг
Година 2007 Километража 340000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-12 Километража 416000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4
Година 2007-11 Километража 466000 км Сила
Португалија, CASAL DA FISGA RIO MAIOR
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 113000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 4 Марка на каросерија KH-Kipper Модел P75
Година 10/2011 Километража 199960 км Сила
Албанија, Prizren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-01 Километража 700000 км Сила
Португалија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2009 Километража 209657 км Сила
Обединето Кралство, Dromore
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Носивост 4000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 6220 кг
Година 10/2015 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
18 години на Autoline
камион рол кипер ISUZU NQR камион рол кипер ISUZU NQR
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Година 2001 Километража 174000 км Сила
Португалија, Arcos de Valdevez
Контактирајте го продавачот
39.151 € Со вклучен ДДВ
Камион фургон
Носивост 3110 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-11-20 Километража 184750 км Сила
Германија, Altdorf bei Nürnberg
камион-шасија ISUZU NHR
1
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион-шасија
Носивост 5820 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1992 Километража 99146 км Сила
Исланд, RVK
Контактирајте го продавачот
7.660 €
Камион кипер
Година 1992 Километража 141237 км Сила
Португалија, Santa Maria Da Feira
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
84.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 4000 кг Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Германија, Bremen
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Камион-шасија
Година 1985-05 Километража 200000 км Сила
Германија, Sottrum
Контактирајте го продавачот
8.100 € Без ДДВ
Камион фургон
Евро Euro 5
Година 2013 Километража 186395 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 200000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 378883 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 210801 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 200000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 228000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 378883 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 180701 км Сила
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се