Филтри -

Камиони ISUZU од Белгија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISUZU од Белгија: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за шлепување ISUZU D MAX
9
27.999 € Со вклучен ДДВ
Камион за шлепување
Носивост 800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07-06 Километража 140000 км Сила 163 кс
Белгија, Bruxelles
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 380701 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 200000 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
11
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 210801 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
камион со рамна платформа ISUZU NQR 70 T + Crane HMF Handy 260
51
6.500 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3040 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12-29 Километража 207772 км Сила 145 кс
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
14
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 378883 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 380701 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
камион кипер ISUZU CYH51W 8X4
12
17.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 228000 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се