Камиони ISUZU од Белгија

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони ISUZU од Белгија: 11 огласа
€ 19.500 ≈ US$ 22.023
Камион за транспорт на гориво
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 117889 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион за транспорт на гориво
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2008-06-01 Километража 47174 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион за транспорт на гориво
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 55000 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 19.500 ≈ US$ 22.023
Камион за транспорт на гориво
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 53394 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 380701 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 200000 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион за транспорт на гориво
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 53394 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 210801 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 378883 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 380701 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
€ 17.500 ≈ US$ 19.764
Камион кипер
Носивост 22000 кг Евро Euro 3 Зафатнина V=22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-06-01 Километража 128000 км Сила 280 кс
Белгија, Meer
Омилени : 0 Споредба : 0