Филтри -

Камиони ISUZU

Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

87 огласа: Камиони ISUZU

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 2
Година 2002 Километража 290000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
39.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1725 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017 Километража 82369 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион за транспорт на возила
Година 2013 Километража 342300 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Камион кипер
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
Контактирајте го продавачот
аукција 28.000 € Без ДДВ
Камион за шлепување
Година 2015-07-24 Километража 111643 км Сила
Германија, Kalkar
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
Година Километража Сила
Кина
нови камион со рамна платформа ISUZU нови камион со рамна платформа ISUZU нови камион со рамна платформа ISUZU
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Година Километража Сила
Кина
камион-шасија ISUZU NHR
1
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Камион-шасија
Носивост 5820 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 04/1992 Километража 99146 км Сила
Исланд, RVK
Контактирајте го продавачот
13.590 € GBP 11.950 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 5
Година 2014-08 Километража 360187 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
12 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
66.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 2023 Километража 12 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Евро Euro 6
Година 2022 Километража Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
53.700 US$ EUR ≈ 49.980 €
Изотермален камион
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4665 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 6055 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила
Украина, Киев
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
8.000 US$ EUR ≈ 7.445 €
Камион-цистерна за млеко
Носивост 6000 кг
Година 2017 Километража 28000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 1850 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-11 Километража 171000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
1 €
Камион кипер
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 113000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.360 €
Камион кипер
Година 2010 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 900 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2022 Километража 500 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
5.000 €
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2000 Километража Сила
Италија, Frosinone
Контактирајте го продавачот
38.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 87 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се