Филтри -

Камиони ISOLI

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони ISOLI: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа ISOLI PT 225 , Sold , Sprzedana
54
цена на барање
Возило со дигалка со корпа
Носивост 230 кг Суспензија пружина/пружина Модел PT 225
Година 2013 Километража 40339 км Сила
Полска, Mikołów
возило со дигалка со корпа ISOLI PTJ 450s Piattaforma Aerea Autocarrata 45m
13
38.000 € Без ДДВ
Возило со дигалка со корпа
Година Километража Сила
Италија, Bitonto
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се