Филтри -

Камиони Hyundai од Холандија

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Hyundai од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.750 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2023-10-05 Километража 3 км Сила
Холандија, Haaften

Other makes in the section "Камиони од Холандија"

Контактирајте го продавачот
8.500 €
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 3
Година 2002 Километража 293000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
26.500 €
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 699000 км Сила
Холандија, Ter Aar
Контактирајте го продавачот
23.900 € Со вклучен ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 1980 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 247654 км Сила
Холандија, Nijkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 17700 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-05-12 Километража 547575 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 10080 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 264918 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
13.200 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 5120 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 757703 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Камион со рамна платформа
Носивост 9555 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 890101 км Сила
Холандија, Oisterwijk
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Камион-ладилник
Носивост 4085 кг Евро Euro 5
Година 2013 Километража 330851 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Камион-шасија
Носивост 15250 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 693935 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.400 €
Камион-контејнер
Носивост 15700 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 982868 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
35.800 €
Камион-контејнер
Носивост 8180 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 742992 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.800 €
Камион-шасија
Носивост 15250 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 700658 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.400 €
Камион-контејнер
Носивост 15935 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018 Километража 436211 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.800 €
Камион-контејнер
Носивост 16305 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 667051 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.000 €
Камион-ладилник
Носивост 8005 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 774739 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.800 €
Камион со рамна платформа
Носивост 8700 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 260579 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Камион фургон
Носивост 4860 кг Евро Euro 4 Зафатнина 43641 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-12-22 Километража 540000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
3.600 €
Камион со рамна платформа
Носивост 10900 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007-06-26 Километража 662000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Камион со завеса
Носивост 3400 кг Евро Euro 6
Година 2014 Километража 600424 км Сила
Холандија, Etten-Leur
Trucks Roosendaal B.V.
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Камион фургон
Носивост 8210 кг Евро Euro 6
Година 2016-07-01 Километража 656060 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 9260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 346968 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
44.950 €
Камион за превоз на дрва
Година 2015 Километража 522135 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Камион со рамна платформа
Година 1980 Километража 271939 км Сила
Холандија, Alkmaar
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Камион рол кипер
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 370285 км Сила
Холандија, Alkmaar
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се