Филтри -

Камиони Hyundai од Европа

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

9 огласа: Камиони Hyundai

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 2930 кг Евро Euro 2
Година 1996 Километража 24625 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 7 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 7 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
9.750 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 7 км Сила
Холандија, Veghel
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.800 €
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
1 година на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022-06-08 Километража 3 км Сила
Холандија, Haaften
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се