Филтри -

Камиони Hydrema

Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи

0 огласа: Камиони Hydrema

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

Други марки во делот "Камиони"

20.000 €
Камион за превоз на дрва
2011
1100000 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Северна Македонија, Shtip
Контактирајте го продавачот
55.000 €
Камион кипер
2010
520000 км
Гориво дизел
Северна Македонија, Скопје
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
87.500 €
Камион со рамна платформа
2008
Сила 450 кс (331 kW) Евро Euro 5 Носивост 5070 кг Зафатнина 7.56 м³ Оскина конфигурација 6x6
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2018
870000 км
Носивост 20950 кг Оскина конфигурација 8x4
Финска, Jyväskylä
Контактирајте го продавачот
37.500 € Без ДДВ
Камион со завеса
2013
1050588 км
Полска, Stoczek Łukowski
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Камион со рамна платформа
2024
Евро Euro 6 Носивост 3000 кг Оскина конфигурација 6x2
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Камион кипер
2003
150500 км
Сила 480 кс (353 kW) Носивост 7560 кг Оскина конфигурација 6x6
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
299.000 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3000 кг Оскина конфигурација 6x2
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
25.620 € 109.900 PLN
Камион со рамна платформа
2009
315800 км
Сила 240 кс (176 kW) Гориво дизел
Полска, Książ Wielki
Контактирајте го продавачот
16.200 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
2017
Сила 109 кс (80 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 1380 кг
Германија, Eschenburg
Контактирајте го продавачот
аукција 8.000 € Без ДДВ
Камион кипер
1997
648486 км
Сила 400 кс (294 kW) Гориво дизел Носивост 9020 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Kelmė
Контактирајте го продавачот
аукција 2.900 € Без ДДВ
Камион платформа
2002
Сила 314 кс (231 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 10600 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
2005
420000 км
Сила 270 кс (198 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 14000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
83.500 €
Камион кипер
2003
Носивост 7560 кг Оскина конфигурација 6x6
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
аукција 4.300 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
1992
476456 км
Сила 139 кс (102 kW) Гориво дизел Носивост 3410 кг Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2008
799990 км
Сила 408 кс (300 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x4
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
218.500 € Без ДДВ
Камион рол кипер
2023
11 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
2005
430000 км
Сила 220 кс (162 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 15500 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
аукција 6.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
1993
309331 км
Сила 269 кс (198 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Камион-контејнер
2017
642362 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14110 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
21.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
11 км
Сила 130 кс (96 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x4 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
аукција 8.374 € 100.000 NOK
Камион-ладилник
2019
393147 км
Сила 456 кс (335 kW)
Норвешка, Oslo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-цистерна
2009
358200 км
Суспензија пружина/пневматски
Полска, Łochowo
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Камион за транспорт на гориво
2008
330000 км
Евро Euro 3 Гориво дизел Зафатнина 13000 л Оскина конфигурација 4x2
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
55.900 € Без ДДВ
Камион кипер
2012
518000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 0 огласа
Прикажи