Филтри -

Камиони Hino од Кина

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони Hino од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
20.500 US$ EUR ≈ 18.920 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија хидраулично
Година 2019 Километража Сила
Кина
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион кипер Hino камион кипер Hino
2
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 21.230 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³
Година 12/2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
11.000 US$ EUR ≈ 10.150 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
10.000 US$ EUR ≈ 9.230 €
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2012 Километража Сила
Кина, Hefei
Контактирајте го продавачот
17.500 US$ EUR ≈ 16.150 €
Камион кипер
Година 07/2014 Километража 24999 км Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Претплати се