Филтри -

Камиони Hansa

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Камиони Hansa

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Камион со автоподигнувач на контејнер
Носивост 4100 кг Евро Euro 5
Година 2013-05 Километража 44630 км Сила
Германија, Selm

Other makes in the section "Камиони"

Контактирајте го продавачот
124.000 € Без ДДВ
Камион за транспорт на возила
Година 2018 Километража 471982 км Сила
Северна Македонија, Skopie
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Камион-ладилник
Зафатнина 46.15 м³
Година 2002 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300 камион фургон Renault Premium 300
3
Контактирајте го продавачот
19.000 €
Камион фургон
Носивост 7200 кг Зафатнина 44.28 м³
Година 05/2010 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
11.000 €
Камион фургон
Носивост 13770 кг Зафатнина 60.45 м³ Суспензија хидраулично
Година 2008 Километража Сила
Северна Македонија
Контактирајте го продавачот
21.000 €
Камион-ладилник
Носивост 7740 кг Зафатнина 53.3 м³ Суспензија хидраулично
Година 2009 Километража Сила
Северна Македонија
камион-шасија DAF 180
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-шасија
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Камион со рамна платформа
Година 1991-07 Километража 77000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
22.400 US$ EUR ≈ 20.620 €
Камион-ладилник
Носивост 2700 кг
Година 2002-01 Километража 67000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 17070 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 306000 км Сила
Полска, Bodzentyn
нови камион-шасија IVECO EUROCARGO ML160E25/P нови камион-шасија IVECO EUROCARGO ML160E25/P нови камион-шасија IVECO EUROCARGO ML160E25/P
3
Контактирајте го продавачот
91.860 € PLN 390.900 PLN
Камион-шасија
Година 2023 Километража 7 км Сила
Полска, Rzeszów
Контактирајте го продавачот
21.500 €
Камион-шасија
Евро Euro 6
Година 01/2016 Километража 1000000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.010 US$ EUR ≈ 10.130 €
Камион кипер
Носивост 3250 кг
Година 2011-08 Километража 422875 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција 2.600 €
Воен камион
Носивост 1580 кг
Година 1977 Километража 24603 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со церада
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 382000 км Сила
Шпанија, Santiago de Compostela
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Камион-шасија
Носивост 15950 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-06 Километража 660000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
7.500 €
Камион за превоз на дрва
Носивост 14600 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 25 м³
Година 04/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
2.880 US$ EUR ≈ 2.651 €
Камион со рамна платформа
Носивост 2000 кг
Година 1977-09 Километража 41000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.680 US$ EUR ≈ 7.069 €
Камион со рамна платформа
Носивост 3400 кг
Година 2012-07 Километража 674000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
55.300 € Без ДДВ
Камион за превоз на коњи
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 1 км Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
9.600 US$ EUR ≈ 8.837 €
Камион платформа
Носивост 8300 кг
Година 1981-09 Километража 240000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 17.670 €
Камион за транспорт на возила
Носивост 9600 кг
Година 2003-03 Километража 879000 км Сила
Јапонија
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Носивост 5180 кг
Година 1955 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се