Филтри -

Камиони HYUNDAI од Украина

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HYUNDAI од Украина: 27 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион-шасија HYUNDAI EX10 нови камион-шасија HYUNDAI EX10 нови камион-шасија HYUNDAI EX10
3
Контактирајте го продавачот
53.950 US$ EUR ≈ 47.480 €
Камион-шасија
Носивост 7130 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија HYUNDAI ex8 extra long
1
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 39.510 €
Камион-шасија
Носивост 4675 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион-шасија HYUNDAI EX8 long std cab
1
Контактирајте го продавачот
42.300 US$ EUR ≈ 37.230 €
Камион-шасија
Носивост 4970 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион-шасија HYUNDAI EX6 нови камион-шасија HYUNDAI EX6 нови камион-шасија HYUNDAI EX6
3
Контактирајте го продавачот
42.600 US$ EUR ≈ 37.490 €
Камион-шасија
Носивост 3650 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
40.100 US$ EUR ≈ 35.290 €
Камион-шасија
Носивост 4775 кг Евро Euro 5
Година 2021 Километража Сила 140 кс
Украина, м.Київ
нови камион кипер HYUNDAI HD 270
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19650 кг Зафатнина 15 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD78 промтоварный фургон нови камион фургон HYUNDAI HD78 промтоварный фургон
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила 140 кс
Украина, Київ
нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 500 км Сила 170 кс
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
44.900 US$ EUR ≈ 39.510 €
Изотермален камион
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2021 Километража Сила 140 кс
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 7490 кг Евро Euro 5
Година 2020 Километража Сила 250 кс
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD210
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион со рамна платформа HYUNDAI ex8
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 5515 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD78
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
нови камион фургон HYUNDAI HD 35
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Година 2020 Километража Сила
Украина, Киев
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Претплати се