Филтри -

Камиони HYUNDAI од Холандија

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

8 огласа: Камиони HYUNDAI од Холандија

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2020-01-01 Километража 6 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022-06-08 Километража 3 км Сила
Холандија, Haaften
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 2930 кг Евро Euro 2
Година 01/1996 Километража 24625 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
21.400 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се