Филтри -

Камиони HYUNDAI

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

41 огласа: Камиони HYUNDAI

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2020-01-01 Километража 6 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
18.050 € CLP 15.500.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 126540 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
18.050 € CLP 15.500.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 93579 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
16.290 € CLP 13.990.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 105314 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
16.650 € CLP 14.300.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 75000 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
51.800 US$ EUR ≈ 48.180 €
Изотермален камион
Носивост 6000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
51.200 US$ EUR ≈ 47.620 €
Камион со рамна платформа
Носивост 4970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.48 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
16.290 € CLP 13.990.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 137554 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион-цистерна
Зафатнина 10 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 88688 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
Ritchie Bros. Auctioneers Dubai
7 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.470 € CLP 15.000.000 CLP
Камион фургон
Година 2018 Километража 82000 км Сила
Чиле, COPIAPÓ
Контактирајте го продавачот
62.000 US$ EUR ≈ 57.670 €
Камион со рамна платформа
Носивост 7490 кг Евро Euro 4 Зафатнина 40.93 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Зафатнина 4.17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Носивост 4370 кг
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 3720 кг
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-шасија
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
31.200 € Со вклучен ДДВ
Камион-шасија
Носивост 1350 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража Сила
Украина, м.Черкаси
нови камион фургон HYUNDAI HD78 нови камион фургон HYUNDAI HD78
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион фургон
Носивост 4800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 3.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор нови камион-ладилник HYUNDAI Hyundai EX8 — рефрижератор
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион-ладилник
Евро Euro 5
Година 2021 Километража 500 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 2022-06-08 Километража 3 км Сила
Холандија, Haaften
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Носивост 2930 кг Евро Euro 2
Година 01/1996 Километража 24625 км Сила
Холандија, Maarssen
нови камион со рамна платформа HYUNDAI EX8 кран маніпулятор
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2022 Километража Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Камион-шасија
Евро Euro 3
Година 01/2023 Километража 28 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се