Филтри -

Камиони HYDREMA

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HYDREMA: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер HYDREMA 912C Dump Truck
24
34.220 € SEK 345.000 SEK
Камион кипер
Година 2006 Километража Сила
Шведска, Västra Götaland
камион кипер HYDREMA 912D Dump Truck
24
ВИДЕО
54.460 € SEK 549.000 SEK
Камион кипер
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Шведска, Stockholm
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се