Филтри -

Камиони HOWO - Узбекистан

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

Камиони HOWO - Узбекистан: 7 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер HOWO
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
камион со рамна платформа HOWO ZZ4257S9401V
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година Километража Сила
Узбекистан, Toshkent
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер HOWO
1
Контактирајте го продавачот
112.900 € UZS 1.320.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 31000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³
Година Километража Сила 380 кс
Узбекистан, Ташкент
камион кипер HOWO ZZ3257N4347E1C
1
Контактирајте го продавачот
100.500 € UZS 1.175.000.000 UZS
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³
Година Километража Сила 380 кс
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
64.160 € UZS 750.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила
Узбекистан, Ташкент
Контактирајте го продавачот
55.180 € UZS 645.000.000 UZS
Камион кипер
Година Километража Сила 340 кс
Узбекистан, Ташкент
нови камион кипер HOWO ZZ3168G3615C1 нови камион кипер HOWO ZZ3168G3615C1 нови камион кипер HOWO ZZ3168G3615C1
3
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 20.870 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2021 Километража Сила 160 кс
Узбекистан, Ташкент
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се