Филтри -

Камиони HOWO од Украина

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HOWO од Украина: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер HOWO SITRUCK C7H
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 23 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2019 Километража Сила 440 кс
Украина, с. Святопетровское
нови камион со рамна платформа HOWO T5G
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Носивост 15000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13.65 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила 330 кс
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион кипер HOWO A7 в наличии на складе!
2
Контактирајте го продавачот
82.000 US$ EUR ≈ 69.570 €
Камион кипер
Носивост 24000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 06/2020 Километража Сила 380 кс
Украина, Київ
камион кипер HOWO ZZ
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 26.22 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2020 Километража 2000 км Сила 380 кс
Украина, Полтава
нови камион кипер HOWO ZZ
3
Контактирајте го продавачот
10 €
Камион кипер
Носивост 23000 кг Зафатнина 18 м³
Година 03/2021 Километража 1700 км Сила 380 кс
Украина, Полтава
нови камион кипер HOWO A7 6×4 з кар'єрним кузовом ZZ3257N3847Q1
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила 380 кс
Украина, Львов
камион со церада HOWO T5G
8
Контактирајте го продавачот
65.900 US$ EUR ≈ 55.910 €
Камион со церада
Носивост 12000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 46.25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 310 кс
Украина, Святопетрівське
нови камион кипер HOWO A7
13
Контактирајте го продавачот
93.200 US$ EUR ≈ 79.070 €
Камион кипер
Носивост 35000 кг Евро Euro 4 Зафатнина 26 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража 1 км Сила 380 кс
Украина, Бровары
нови камион кипер HOWO HOHAN N7G
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража Сила 440 кс
Украина, с. Святопетровское
нови камион-шасија HOWO T5G
4
Контактирајте го продавачот
55.500 US$ EUR ≈ 47.090 €
Камион-шасија
Носивост 9900 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2016 Километража Сила 210 кс
Украина, с. Святопетровское
нови камион кипер HOWO SITRAK T7H
14
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 33500 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 400 кс
Украина, с. Святопетровское
нови камион кипер HOWO T5G
16
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 17 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила 340 кс
Украина, с. Святопетровское
нови камион кипер HOWO T5G
5
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 36.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 08/2018 Километража 1000 км Сила 340 кс
Украина, с. Святопетровское
нови камион кипер HOWO ZZ5707S3840AJ
18
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 41000 кг Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2018 Километража Сила 420 кс
Украина, с. Святопетровское
нови камион кипер HOWO A7
7
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 03/2019 Километража Сила 380 кс
Украина, с. Святопетровское
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се