Филтри -

Камиони HOWO од Кина

Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

320 огласа: Камиони HOWO од Кина

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.430 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.700 €
Камион кипер
Носивост 27000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.700 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.700 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20.01 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 15.790 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18.63 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 22500 км Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.700 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.700 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.340 €
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 23000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.150 €
Камион кипер
Носивост 14000 кг
Година 2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.430 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
19.800 US$ EUR ≈ 18.180 €
Камион кипер
Носивост 16000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
16.000 €
Камион кипер
Носивост 12580 кг Евро Euro 3 Суспензија хидраулично
Година 2015 Километража 42562 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
HOWO 371
27 ч.
14.000 US$ EUR ≈ 12.850 €
Камион кипер
Година 2016 Километража Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
HOWO
27 ч.
13.500 US$ EUR ≈ 12.390 €
Камион кипер
Година 02/2013 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.430 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 35 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.430 €
Камион кипер
Носивост 50000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 40 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
16.206 € Без ДДВ
Камион кипер
Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
16.196 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
16.296 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 15.790 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.430 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.430 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.340 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 320 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се