Филтри -

Камиони HOWO - Казахстан

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

3 огласа: Камиони HOWO - Казахстан

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Евро Euro 2 Зафатнина 24.84 м³
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы. Жетысуский район
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20.01 м³
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы. Жетысуский район
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 20.01 м³
Година 2022 Километража Сила
Казахстан, Алматы. Жетысуский район
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се