Филтри -

Камиони HOWO - Алжир

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

7 огласа: Камиони HOWO - Алжир

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
15.500 US$ EUR ≈ 14.230 €
Камион фургон
Година 08/2019 Километража 20000 км Сила
Алжир, Timekten
камион за шлепување HOWO 斯泰尔 камион за шлепување HOWO 斯泰尔 камион за шлепување HOWO 斯泰尔
3
Контактирајте го продавачот
21.000 US$ EUR ≈ 19.280 €
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 07/2015 Километража 20000 км Сила
Алжир, Timekten
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.440 €
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 09/2015 Километража 20000 км Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 22.950 €
Камион за шлепување
Евро Euro 3
Година 04/2016 Километража 20000 км Сила
Алжир, Timekten
камион кипер HOWO камион кипер HOWO камион кипер HOWO
3
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.520 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 08/2015 Километража 25000 км Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
16.500 US$ EUR ≈ 15.150 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 09/2020 Километража 30000 км Сила
Алжир, Timekten
Контактирајте го продавачот
14.000 US$ EUR ≈ 12.850 €
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 06/2018 Километража 30000 км Сила
Алжир, Timekten
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се