Филтри -

Камиони HOWO

Резултати од пребарување: 330 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

330 огласа: Камиони HOWO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375 камион со церада HOWO 375
3
Контактирајте го продавачот
19.000 US$ EUR ≈ 17.430 €
Камион со церада
Година 02/2017 Километража 600 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.590 €
Камион кипер
Носивост 21000 кг
Година 2018 Километража 40000 км Сила
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 33000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 01/2021 Километража Сила
Украина, с. Святопетровское
Контактирајте го продавачот
HOWO 375
12 ч.
19.500 US$ EUR ≈ 17.880 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³
Година 02/2019 Километража 12000 км Сила
Кина, Hanghzou, Zhejiang
Контактирајте го продавачот
10.900 US$ EUR ≈ 9.997 €
Камион кипер
Носивост 10000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 8.65 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 15.780 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 15.780 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 15.780 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
HOWO 371
14 ч.
17.100 US$ EUR ≈ 15.680 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.420 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.680 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.000 US$ EUR ≈ 15.590 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.420 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.400 US$ EUR ≈ 15.960 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.400 US$ EUR ≈ 15.960 €
Камион кипер
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.870 US$ EUR ≈ 16.390 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.200 US$ EUR ≈ 15.780 €
Камион кипер
Носивост 40000 кг Евро Euro 2 Зафатнина 28 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.420 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.900 US$ EUR ≈ 16.420 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
18.200 US$ EUR ≈ 16.690 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
18.100 US$ EUR ≈ 16.600 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.330 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
17.100 US$ EUR ≈ 15.680 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui Province, China
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.330 €
Камион кипер
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei Anhui
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 13000 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Hefei, Anhui
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 330 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се