Филтри -

Камиони HONGYAN

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

6 огласа: Камиони HONGYAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 25000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2021 Километража 250 км Сила
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 19500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 12/2021 Километража Сила
Украина, Умань
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 24.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража Сила
Украина, Умань
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за превоз на зрна
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 37 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2021 Километража 100 км Сила
Украина, Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион за транспорт на гориво
Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година Километража 5800 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 17.100 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг
Година 02/2018 Километража 211794 км Сила
Кина, Shanghai
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се