Филтри -

Камиони HINO од Русија

Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HINO од Русија: 12 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер HINO DUTORO
4
Контактирајте го продавачот
22.340 € RUB 1.946.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 19000 км Сила
Русија
камион со церада HINO Dutoro
6
Контактирајте го продавачот
12.920 € RUB 1.125.000 RUB
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2012 Километража 181000 км Сила
Русија
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер HINO DUTORO XZC610T
10
Контактирајте го продавачот
17.810 € RUB 1.551.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа HINO   RANGER
2
Контактирајте го продавачот
48.120 € RUB 4.193.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 6400 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 335 км Сила
Русија
камион кипер HINO DUTORO XZC610T
7
Контактирајте го продавачот
19.390 € RUB 1.690.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 102000 км Сила
Русија
камион кипер HINO DUTORO XZC610T
4
Контактирајте го продавачот
21.970 € RUB 1.914.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 18000 км Сила
Русија
камион-ладилник HINO Renger
34
Контактирајте го продавачот
14.630 € RUB 1.275.000 RUB
Камион-ладилник
Година 2014 Километража 547000 км Сила
Русија, Владивосток
камион за шлепување HINO renger
37
Контактирајте го продавачот
21.100 € RUB 1.838.000 RUB
Камион за шлепување
Година 2008 Километража 700000 км Сила
Русија, Владивосток
камион со кука за подигање товар HINO Profia
41
Контактирајте го продавачот
52.800 € RUB 4.600.000 RUB
Камион со кука за подигање товар
Година 2003 Километража 460000 км Сила 370 кс
Русија, Владивосток
камион со кука за подигање товар HINO Renger
38
Контактирајте го продавачот
19.170 € RUB 1.670.000 RUB
Камион со кука за подигање товар
Носивост 5000 кг
Година 1996 Километража Сила 220 кс
Русија, Владивосток
камион кипер HINO Renger
27
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2002 Километража 10000 км Сила
Русија, Владивосток
камион-ладилник HINO Renger
27
Контактирајте го продавачот
20.180 € RUB 1.758.000 RUB
Камион-ладилник
Зафатнина 29.23 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 700000 км Сила
Русија, Владивосток
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 12 огласа
Прикажи
Претплати се