Филтри -

Камиони HINO од Кина

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HINO од Кина: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.200 US$ EUR ≈ 16.930 €
Камион-контејнер
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³
Година 2017 Километража 60000 км Сила 421 кс
Кина, Hong Kong
камион кипер HINO камион кипер HINO
2
Контактирајте го продавачот
23.000 US$ EUR ≈ 20.290 €
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³
Година 12/2016 Километража Сила
Кина
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Година 2017 Километража 42000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 19.400 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 42000 км Сила
Кина, Shanghai
камион кипер HINO 700 камион кипер HINO 700 камион кипер HINO 700
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 12 м³
Година 02/2015 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 20000 кг Зафатнина 12 м³
Година 2017 Километража Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 19.400 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 42000 км Сила
Кина, Shanghai, Minhang District
Контактирајте го продавачот
22.000 US$ EUR ≈ 19.400 €
Камион кипер
Година 2017 Километража 42000 км Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се