Филтри -

Камиони HINO од Холандија

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HINO од Холандија: 5 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
нови камион кипер HINO 300 WU700L TIPPER TRUCK
13
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3750 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
нови камион со рамна платформа HINO 4X2
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3100 кг
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион со рамна платформа HINO 4X2 500 Manual
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3100 кг
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
нови камион со рамна платформа HINO 4X2
12
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 8300 кг
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
камион кипер HINO FY1EUKA 8x4 tipper RHD + Palfinger E120L + grapple
22
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Зафатнина 13.34 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2007-10-22 Километража 302500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Претплати се