Филтри -

Камиони HINO од Европа

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HINO: 20 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер HINO 700
36
Контактирајте го продавачот
15.840 € GBP 13.750 GBP
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, North Lincolnshire
камион кипер HINO 700 3241
86
Контактирајте го продавачот
16.070 € GBP 13.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за транспорт на возила HINO 300
8
Побарајте цена
цена на барање
Камион за транспорт на возила
Евро Euro 4
Година 2011 Километража Сила 155 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион кипер HINO 3241
35
Побарајте цена
аукција аукција
Камион кипер
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
камион кипер HINO 700 3241 8x4 Steel Tipper
83
Контактирајте го продавачот
14.920 € GBP 12.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 3
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион со рамна платформа HINO 700 3213 Dropside Brick Grab
60
Контактирајте го продавачот
13.770 € GBP 11.950 GBP
Камион со рамна платформа
Евро Euro 4
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион платформа HINO 700 3241
52
Контактирајте го продавачот
13.770 € GBP 11.950 GBP
Камион платформа
Евро Euro 5
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион кипер HINO 700
4
Побарајте цена
цена на барање
Камион кипер
Година 2007 Километража Сила
Ирска
камион кипер HINO 700 3213  Steel Tipper
77
Контактирајте го продавачот
16.070 € GBP 13.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
камион со рамна платформа HINO 700
7
Побарајте цена
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh
камион рол кипер HINO 700 3241
11
Побарајте цена
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 490281 км Сила 410 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион кипер HINO 700 3213
95
Контактирајте го продавачот
16.070 € GBP 13.950 GBP
Камион кипер
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2006 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
нови камион кипер HINO 300 WU700L TIPPER TRUCK
13
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3750 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
камион кипер HINO FY
6
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Камион кипер
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
нови камион со рамна платформа HINO 4X2
11
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Носивост 3100 кг
Година Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се