Камиони HINO од Јапонија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони HINO од Јапонија: 17 огласа
US$ 14.000 ≈ € 11.870
Камион кипер
Носивост 4000 кг
Година 1996-03 Километража 140931 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 12.500 ≈ € 10.599
Камион фургон
Носивост 3100 кг
Година 2010-06 Километража 795682 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
PRO
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
US$ 49.205 ≈ € 41.720
Камион-ладилник
Година 2015 Километража 160000 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 13.000 ≈ € 11.023
Камион-ладилник
Носивост 2000 кг Зафатнина V=41.44 м³
Година 2010-03 Километража 639936 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 31.500 ≈ € 26.708
Камион за шлепување
Носивост 10840 кг
Година 2001-08 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 12.500 ≈ € 10.599
Камион фургон
Носивост 2300 кг
Година 2005-09 Километража 878260 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 9.800 ≈ € 8.309
Камион фургон
Година 2003-09 Километража 710389 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 10.500 ≈ € 8.903
Камион фургон
Носивост 3500 кг
Година 2003-09 Километража 223080 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 21.000 ≈ € 17.806
Камион со рамна платформа
Носивост 6900 кг
Година 2002-03 Километража 95685 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 12.500 ≈ € 10.599
Камион со рамна платформа
Носивост 3750 кг
Година 2006-12 Километража 204633 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 10.000 ≈ € 8.479
Камион фургон
Носивост 12700 кг
Година 2004-09 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 30.000 ≈ € 25.437
Камион кипер
Носивост 3350 кг
Година 2008-09 Километража 16827 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 19.000 ≈ € 16.110
Камион кипер
Година Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 10.000 ≈ € 8.479
Камион фургон
Година 2004-09 Километража Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
US$ 11.000 ≈ € 9.327
Камион со церада
Носивост 2000 кг
Година 2009-02 Километража 457467 км Сила
Јапонија, Takehara, Omitama-shi, Ibaraki-K
Омилени : 0 Споредба : 0