Камиони HINO од Јапонија

Филтер
Сортирање Нареди по: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони HINO од Јапонија: 12 огласа
US$ 17.000 ≈ € 14.571
Камион со рамна платформа
Носивост 2850 кг
Година 2004-06 Километража 138645 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 13.452 ≈ € 11.530
Камион со рамна платформа
Носивост 13500 кг
Година 2002-09 Километража 1444565 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
US$ 31.165 ≈ € 26.712
Камион кипер
Година 2000-05 Километража 782000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 32.995 ≈ € 28.281
Камион фургон
Година Километража 684000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 17.582 ≈ € 15.070
Камион фургон
Носивост 6900 кг
Година 2006-06 Километража 1269900 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 15.032 ≈ € 12.884
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2008-06 Километража Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 40.555 ≈ € 34.760
Камион со рамна платформа
Година 2006-12 Километража 61000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 21.686 ≈ € 18.587
Камион со рамна платформа
Година 2005-04 Километража 541000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 21.742 ≈ € 18.635
Камион со рамна платформа
Носивост 8000 кг
Година 2005-04 Километража 541000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 10.344 ≈ € 8.866
Камион-ладилник
Носивост 3500 кг
Година 2002-10 Километража 901000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 22.452 ≈ € 19.244
Камион фургон
Носивост 7200 кг
Година 2005-10 Километража 432700 км Сила
Јапонија, Chiba ken
US$ 21.371 ≈ € 18.317
Изотермичен камион
Година 2001-09 Километража 689500 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Омилени : 0 Споредба : 0