Филтри -

Камиони HINO

Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HINO: 45 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер HINO 700
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³
Година 03/2015 Километража 15000 км Сила
Кина, Shanghai
камион-контејнер HINO 700
6
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
45.200 US$ EUR ≈ 37.990 €
Камион-контејнер
Носивост 20000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³
Година 2017 Километража 60000 км Сила 421 кс
Кина, Shanghai
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер HINO 700
4
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Носивост 30000 кг Зафатнина 20 м³ Модел 700
Година 02/2015 Километража 20000 км Сила
Кина, Shanghai
камион со рамна платформа HINO DUTRO 714 300 Crew Cab 4x2
21
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Камион со рамна платформа
Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 303177 км Сила
Обединети Арапски Емирати, Dubai
камион рол кипер HINO 700 SERIES
16
Контактирајте го продавачот
18.360 € GBP 15.750 GBP
Камион рол кипер
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2012 Километража 296304 км Сила 380 кс
Обединето Кралство, Sawley
камион рол кипер HINO 700 3241
11
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион рол кипер
Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 490281 км Сила 410 кс
Обединето Кралство, Armagh
камион со рамна платформа HINO 700
7
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 2007 Километража Сила
Обединето Кралство, Armagh
камион кипер HINO 700 3241
12
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион кипер
Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Thompson
Година 2012 Километража Сила 410 кс
Обединето Кралство, Armagh
нови камион кипер HINO 300 WU700L TIPPER TRUCK
13
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Камион кипер
Носивост 3750 кг Евро Euro 3
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
камион кипер HINO 300
5
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 21.010 €
Камион кипер
Година 2018 Километража 52985 км Сила
Јапонија, Chiba ken
камион кипер HINO DUTORO
4
Контактирајте го продавачот
22.630 € RUB 1.946.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2013 Километража 19000 км Сила
Русија
камион со церада HINO Dutoro
6
Контактирајте го продавачот
13.080 € RUB 1.125.000 RUB
Камион со церада
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 2012 Километража 181000 км Сила
Русија
камион кипер HINO DUTORO XZC610T
10
Контактирајте го продавачот
18.040 € RUB 1.551.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 63000 км Сила
Русија
камион со рамна платформа HINO   RANGER
2
Контактирајте го продавачот
48.740 € RUB 4.193.000 RUB
Камион со рамна платформа
Носивост 6400 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 335 км Сила
Русија
камион кипер HINO DUTORO XZC610T
7
Контактирајте го продавачот
19.640 € RUB 1.690.000 RUB
Камион кипер
Носивост 2000 кг
Година 2012 Километража 102000 км Сила
Русија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 45 огласа
Прикажи
Претплати се