Филтри -

Камиони HAULOTTE

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HAULOTTE: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа HAULOTTE H43TPX
5
42.170 € PLN 194.900 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2008 Километража 4524 м/ч Сила
Полска, Stromiec
камион со рамна платформа HAULOTTE HA 15IP
19
14.710 € PLN 68.000 PLN
Камион со рамна платформа
Носивост 227 кг
Година 2006 Километража 1640 м/ч Сила
Полска, Tychy
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
возило со дигалка со корпа HAULOTTE HA 15 I
13
ВИДЕО
8.438 € PLN 39.000 PLN
Возило со дигалка со корпа
Година 2004 Километража 1900 м/ч Сила
Полска, Pleszew
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се