Филтри -

Камиони HANOMAG

Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HANOMAG: 3 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Камион со рамна платформа
Година 1970-07 Километража 291200 км Сила 241 кс
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Камион платформа
Носивост 4600 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1970 Километража 281595 км Сила 241 кс
Германија, Bovenden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Камион со рамна платформа
Година 1963-01 Километража Сила
Шпанија, Soria
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 3 огласа
Прикажи
Претплати се