Филтри -

Камиони HAKO

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони HAKO: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер HAKO Multicar Citymaster 2000 Kehr Sweep + Parts
14
11.900 € Без ДДВ
Камион кипер
Евро Euro 5
Година 2010-06-15 Километража 17139 км Сила 102 кс
Холандија, Rheden
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се