Филтри -

Камиони GOUPIL од Холандија

Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GOUPIL од Холандија: 9 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион со рамна платформа GOUPIL G3 Open laadbak ELEKTRISCH - ELECTRIC
12
6.950 € USD ≈ 7.801 US$
Камион со рамна платформа
Носивост 700 кг
Година 2013-01-01 Километража 23789 км Сила
Холандија, Holten
камион фургон GOUPIL G4 TRANSPORTER 14 KWH LITHIUM
12
цена на барање
Камион фургон
Година 2019 Километража Сила
Холандија, Hazerswoude
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
камион фургон GOUPIL G3 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV CLOSED BOX LONG VAN 07-2013 WHIT
35
ВИДЕО
6.950 € USD ≈ 7.801 US$
Камион фургон
Година 07/2013 Километража 22064 км Сила 10 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион со рамна платформа GOUPIL G3 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV OPEN PLATFORM VAN 11-2014 WHITE
30
ВИДЕО
7.600 € USD ≈ 8.530 US$
Камион со рамна платформа
Година Километража 6980 км Сила 10 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL GOUPIL G3 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV OPEN PLATFORM LONG VAN 06
27
ВИДЕО
7.950 € USD ≈ 8.923 US$
Камион фургон
Година 2015-06-18 Километража 6093 км Сила 10 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL GOUPIL G3 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV CLOSED BOX LONG VAN 07-20
28
ВИДЕО
6.650 € USD ≈ 7.464 US$
Камион фургон
Година 07/2013 Километража 23933 км Сила 10 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL G3 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV CLOSED BOX LONG VAN 07-20
28
ВИДЕО
6.650 € USD ≈ 7.464 US$
Камион фургон
Година 07/2013 Километража 28910 км Сила 10 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL GOUPIL G3 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV CLOSED BOX LONG VAN 09-20
29
ВИДЕО
7.950 € USD ≈ 8.923 US$
Камион фургон
Година 09/2015 Километража 16221 км Сила 10 кс
Холандија, ES Eindhoven
камион фургон GOUPIL GOUPIL G3 ELECTRIC UTILITY VEHICLE UTV BOX LONG FRIDGE/FREEZER T
46
ВИДЕО
8.750 € USD ≈ 9.821 US$
Камион фургон
Година 04/2012 Километража 11755 км Сила
Холандија, ES Eindhoven
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 9 огласа
Прикажи
Претплати се