Камиони GOUPIL

Филтер
Сортирање Сортирање: датум на објавување
Цена Година Километража Сила
Камиони GOUPIL: 23 огласа
€ 8.250 ≈ US$ 9.374
Камион кипер
Година 2013-01 Километража 399 км Сила 10 кс
Холандија, Holten
€ 7.950 ≈ US$ 9.033
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража Сила 7.34 кс
Холандија, Hazerswoude
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража Сила
Холандија, Hazerswoude
Камион со рамна платформа
Година 2010 Километража Сила 7.34 кс
Холандија, Hazerswoude
€ 18.000 ≈ US$ 20.452
Камион кипер
Носивост 750 кг Зафатнина V=3.68 м³
Година 2014-06 Километража 14769 км Сила
Холандија, Andelst
€ 8.950 ≈ US$ 10.169
Камион фургон
Година 2013-09-19 Километража 8297 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 6.950 ≈ US$ 7.897
Камион фургон
Зафатнина V=1.21 м³
Година 2013-07 Километража 20595 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 7.950 ≈ US$ 9.033
Камион фургон
Носивост 500 кг
Година 2013-07 Километража 35516 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 7.400 ≈ US$ 8.408
Камион фургон
Година 2011-12 Километража 20025 км Сила 10 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 7.950 ≈ US$ 9.033
Камион фургон
Зафатнина V=2.25 м³
Година 2013-12-11 Километража 11104 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 7.800 ≈ US$ 8.862
Камион фургон
Зафатнина V=2.23 м³
Година 2012-12 Километража 13143 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 8.300 ≈ US$ 9.430
Камион фургон
Зафатнина V=2.23 м³
Година 2012-06 Километража 4168 км Сила 13.6 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 6.950 ≈ US$ 7.897
Камион фургон
Година 2010-12 Километража 14706 км Сила 6.8 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 6.950 ≈ US$ 7.897
Камион со церада
Зафатнина V=2.2 м³
Година 2011-10-23 Километража 30749 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
€ 8.500 ≈ US$ 9.658
Камион кипер
Зафатнина V=0.6 м³
Година 2013-06 Километража 25338 км Сила 9.52 кс
Холандија, ES Eindhoven
Омилени : 0 Споредба : 0