Филтри -

Камиони GOTTWALD

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони GOTTWALD: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
возило со дигалка со корпа GOTTWALD 56
4
41.780 € RUB USD 3.400.000 RUB ≈ 47.320 US$
Возило со дигалка со корпа
Година 1986 Километража Сила
Русија, Нижний Новгород
PRO
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Видете ја понудата
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се